Het is nu di 15 jul 2025, 22:36


Radiateur.

Plaats hier een bericht als je artikelen zoekt
  • Auteur
  • Bericht
Offline

Michel75

Nieuw

  • Berichten: 77
  • Geregistreerd: wo 11 nov 2009, 21:30
  • Woonplaats: Zwolle

Radiateur.

Berichtdi 30 maart 2010, 18:01

Collega's

Ben op verjaardagvisite... kom aanrijden (van Zwolle naar Friesland) en zie, als ik nog even voor de auto sta, wat druppelen... koelvloeistof.
Klep open, wil de slang vastpakken, die vervolgens los knapt / springt... koelvloeistof over mijn handen, gezicht... behoorlijk warm kan ik je zeggen maar het valt allemaal gelukkig mee.

Waar is het kapot... van de radiateur... hard kunststof... overgang flexibele buis. Het harde kunststof (bakkeliet (ofzo) ???) is afgebroken.

Aangezien het alleen de overgang is... betekend wel dat er een hele nieuwe radiateur in moet (of zie ik dat verkeerd?).

Wie heeft nog een radiateur liggen en wat moet je er nog voor hebben.

Heb een 733i (type I) uit 1977.

Alvast bedankt.
Laatst bijgewerkt door Michel75 op za 03 apr 2010, 21:06, in totaal 2 keer bewerkt.
[color=#0000BF]Wir w
Offline

BeekMW

Professional

  • Berichten: 1258
  • Geregistreerd: ma 07 sep 2009, 13:04
  • Woonplaats: Zoetermeer

Re: Radiateur... ja, ook ik heb er een nodig.

Berichtdi 30 maart 2010, 18:19

Nee, als die daar scheurt of breekt heb je een nieuwe nodig ;) Hoe duur dat is of waar je het kan krijgen weet ik niet, daar ik voor de 6 ook een nieuwe radiateur moet hebben (de oude is door bevriezing krom getrokken) ben ik benieuwd waar je dat kan krijgen en hoeveel dat kost
1988 BMW E24 635CSI Shadowline Diamand zwart metallic
2010 Volkswagen Polo BlueMotion Executive Glacier blue metallic
1998 Honda Accord CE-08 sedan JDM H22 rood
Offline

Mike

Moderator

  • Berichten: 1840
  • Geregistreerd: wo 18 feb 2009, 19:04
  • Woonplaats: Amersfoort

Re: Radiateur... ja, ook ik heb er een nodig.

Berichtdi 30 maart 2010, 18:31

Same here, de e3 heeft chronisch kvs verlies uit de bovenste aansluiting.
Offline

BeekMW

Professional

  • Berichten: 1258
  • Geregistreerd: ma 07 sep 2009, 13:04
  • Woonplaats: Zoetermeer

Re: Radiateur... ja, ook ik heb er een nodig.

Berichtdi 30 maart 2010, 18:39

Nou, vatten we gelijk een aantal vragen in 1 topic samen :sneaky2:
1988 BMW E24 635CSI Shadowline Diamand zwart metallic
2010 Volkswagen Polo BlueMotion Executive Glacier blue metallic
1998 Honda Accord CE-08 sedan JDM H22 rood
Offline

Michel75

Nieuw

  • Berichten: 77
  • Geregistreerd: wo 11 nov 2009, 21:30
  • Woonplaats: Zwolle

Re: Radiateur... ja, ook ik heb er een nodig.

Berichtdi 30 maart 2010, 19:38

Ik ga... moet nu vanavond met een andere auto naar huis. Hij is echt op zo'n lastige plaats kapot gegaan... ik kan er niets meer mee. Als er iemand is die wat weet dan hoor ik dat graag.
[color=#0000BF]Wir w
Offline

zerotolerance

Professional Goud

  • Berichten: 6682
  • Geregistreerd: wo 18 feb 2009, 09:55

Re: Radiateur... ja, ook ik heb er een nodig.

Berichtdi 30 maart 2010, 20:06

zerotolerance schreef:Nieuw
Offline

grafdelver

Pro

  • Berichten: 113
  • Geregistreerd: ma 08 feb 2010, 21:57
  • Woonplaats: oude bildtzijl

Re: Radiateur... ja, ook ik heb er een nodig.

Berichtdi 30 maart 2010, 21:19

ik heb ook maar een nieuwe besteld.(terpstra radiateuren in ijlst)
gebruikt weet je t maar nooit.
t kan heeeeel lang goed gaan,maar het kan ook al na de motage mis wezen.
Offline

debaas

Pro

  • Berichten: 106
  • Geregistreerd: wo 05 aug 2009, 06:24
  • Woonplaats: hardenberg

Re: Radiateur... ja, ook ik heb er een nodig.

Berichtwo 31 maart 2010, 21:35

ik kan je er denk ik wel aan helpen voor 40,00 euries zijn op 100% goed en wil evt verzenden, pb me maar bij interesse.
Offline

Michel75

Nieuw

  • Berichten: 77
  • Geregistreerd: wo 11 nov 2009, 21:30
  • Woonplaats: Zwolle

Re: Radiateur... ja, ook ik heb er een nodig.

Berichtza 03 apr 2010, 20:58

Hier even een update... over hoe het verder is gegaan.

De volgende dag ben ik gaan bellen... Ferwerda automaterialen (Zwolle), PD automaterialen (Dokkum), BMW (Zwolle) en nog diverse mensen met advertenties op de welbekende Marktplaats. Uiteindelijk kwam ik, ook via een advertentie op Marktplaats bij Cees terecht... hierover straks meer.

Voor wat betreft bovenstaande bedrijven... de prijzen verschillen nogal, dit varieerde van 166,- euro tot 385,- euro excl. Aangezien er blijkbaar meer mensen zijn die een radiateur benodigd zijn... met het probleem wat ik heb of wat anders... Ferwerda automaterialen uit Zwolle was / is toch wel de goedkoopste met zijn 166,- euro.

Nou ja, ik had telefonisch al even gesproken met Cees... er waren twee opties: 1. de lipjes ombuigen en het stuk plastic vervangen voor een nieuwe of 2. na goedkeuring van Michiel een andere radiateur die hij nog had liggen.

Eigenlijk wilde ik gaan voor optie 1 maar dat ik vrijdag bij Cees was bleek dat hij deze niet meer had liggen... maar goed ook achteraf gezien. Uiteindelijk toch maar gegaan voor een andere radiateur (als ik het goed heb begrepen een originele uit een type I). De oude er uit gehaald... nieuwe er in, alles weer aangesloten... koelvloeistof bijvullen en voila. Dat dit klaar was heb ik de auto nog een tijdje laten draaien en in de tussentijd gekeken of ik de lipjes van de oude terug kon buigen... ik heb drie geprobeerd om (rustig) om te buigen... alle braken ze af. Misschien dat ik een Fries ben dat ik het toch wou proberen Cees... maar goed dat je alleen maar die radiateur had liggen.

Tot zover... en vrijdagavond weer lekker naar huis gereden in onze mooie E23.

Fijn weekend allemaal.
[color=#0000BF]Wir w
Offline

Michiel

Professional Goud

  • Berichten: 5015
  • Geregistreerd: wo 18 feb 2009, 07:57

Re: Radiateur.

Berichtzo 04 apr 2010, 07:23

Gelukkig dat het gelukt is en ik ben blij dat deze droog bleef ;) :clap:
Offline

CeesBMW

Site Admin

  • Berichten: 4171
  • Geregistreerd: di 17 feb 2009, 23:00
  • Woonplaats: Almere

Re: Radiateur.

Berichtzo 04 apr 2010, 09:01

Michel, jij bent een echte Fries ;) ik had je al gewaarschuwd, en als ik eerlijk ben had ik (al had ik hem liggen) niet z'on zijstuk verkocht. Jouw 733i is zo oud dat de kans op reparatie erg klein is. Dan had ik 2x heen en weer moeten rijden naar het clubhuis :D
Soms komt wijsheid met de ervaringen ipv jaren (zeker bij Friezen :D :D )
Freude am Fahren

Keer terug naar Gevraagd

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 12 gasten

cron