Pagina 1 van 1

Laswerk kofferbakhoek

BerichtGeplaatst: zo 25 mei 2014, 18:12
door Levi728i
Ik heb de koffer eens bekeken, en de rechter hoek aan de kofferbak is volledig weggerot. Vandaar dat de balken onderaan de achterlichten ook beginnen door te roesten van binnenuit.

Nu is het een heel karwei om heel die hoek na te maken en op te lassen. Dus heb ik de vraag of iemand nog een sloop e23 heeft staan, waarvan een goede kofferbak hoek kan worden uitgeslepen. Dan kan ik die meteen overzetten en vastlassen op mijn e23. Ook de steunbalken naast de hoek zijn weggerot, dus heb ik echt de gehele hoek nodig.
Hier een voorbeeld.

Image

Dus de gehele hoek zoals je die ziet op de afbeelding. Wie o wie heeft er nog zulk stuk plaatwerk?

Alvast bedankt! :Peace:

Re: Laswerk kofferbakhoek

BerichtGeplaatst: zo 25 mei 2014, 18:25
door CeesBMW
Levi, je weet dat ik die slopers nog heb staan, kom er maar uit halen, eigen gereedschap mee en je mag het zo hebben !

Re: Laswerk kofferbakhoek

BerichtGeplaatst: zo 25 mei 2014, 18:25
door marcowildcat
Ik zou even een oproep op marktplaats zetten.ik daar pas nog wat stukken te koop zien staan ook een los gezaagde achterkant van een e23

Re: Laswerk kofferbakhoek

BerichtGeplaatst: zo 25 mei 2014, 18:27
door Levi728i
Thanx Cees was ik effe vergeten ;)
Stuur je zo meteen een pb :Peace:

Re: Laswerk kofferbakhoek

BerichtGeplaatst: zo 25 mei 2014, 19:43
door Levi728i
Hoppa, de hoek heb ik gevonden !
Mag beul spelen op een mooie sloper van Cees :mrgreen:
En ook bedankt aan de anderen die gereageerd hebben!

Mag een slotje op :wave: