Switch to full style
Alle onderwerpen en vragen over de technische werking van interieuronderdelen (b.v. kachel, deurvergrendeling etc)
Plaats een reactie

parkeerlicht vraagje

za 26 jan 2013, 18:09

mn parkeer licht rechts...en links doen t nie meer....
altijd gedaan>......gewoon verlichting doet t...makeupp licht...kentekenplaatverlichting...
dus zekering is t nie...
zit wel een hendel in om de B.C met de hendel te bedienen...weet nie of da wat uitmaakt????

en mn linker ver/breedstraler doet t niet...is da gewoon 2 schroevjes eruit...glas weghalen...nieuw lampje erin...of moet dit via de achterkant???

dinsdag namelijk na de A.P.K met mn ALPINA B10... :Peace:

Re: parkeerlicht vraagje

za 26 jan 2013, 21:24

Mistlamp kan je het frame eraf halen (idd 2 schroeven) en dan de lamp naar voren halen. Aan de achterzijde zit de lamp. Parkeerlicht durf ik zo niet te zeggen maar is toch geen APK punt.
Doet je stadslicht het wel ?

Re: parkeerlicht vraagje

zo 27 jan 2013, 09:41

Ik ben ook mijn parkeerlicht kwijt sinds ik een BC met hendel heb gemonteerd op mijn 7, die functie zit niet op de hendel die ik gemonteerd heb. Op mijn 6 heb ik standaard BC met hendel en daar zit de parkeerlicht functie wel op.
Als je parkeerlicht functie hebt kun je de hendel nog iets doordrukken als je knipperlicht links of rechts aan staat, dat is je parkeerlicht. Als je hem vanuit de knipperlicht stand niet door kunt drukken......... :crybaby: geen parkeerlicht meer en dus op zoek naar een andere hendel.

Re: parkeerlicht vraagje

zo 27 jan 2013, 13:40

CeesBMW schreef:Doet je stadslicht het wel ?


jep doen t cees...

Robby schreef:Als je parkeerlicht functie hebt kun je de hendel nog iets doordrukken als je knipperlicht links of rechts aan staat, dat is je parkeerlicht.


en hij doet t weer.....klopt robby :oops: :oops:
ik zette m gewoon op knipperlichtstand....maar inderdaad doordrukken... :oops: :oops:

Re: parkeerlicht vraagje

di 29 jan 2013, 18:21

Dan heb je iig de juiste hendel erbij, mijn setje komt uit een E30 en die heeft geen stadslicht functie......boeie...ik parkeer toch nooit :sneaky2:
Plaats een reactie