Weet niet exact hoe je dit noemt , maar jullie kennen dit waarschijnlijk wel :
bij het testen van het systeem gaan sommige lampjes groen branden, andere dan helemaal niet, en als ik bv de volgende dag opnieuw probeer gaan er weer andere lampjes groen branden.
Vermoed dat er een aantal slechte contacten tussenzitten, heeft er iemand een tip om dit op te lossen ?
Zal als ik jouw was even wachten op een paar antwoorden van andere forum leden, Als je er geen verstand van heb dan zal ik geen andere kopen dat kan altijd nog zijn zat van die sharknose onderdelen. Zoals ZERO al vroeg wat brand er en niet?
Volgende lampjes doen het (sporadisch al dan ..) niet :
Kuhlwasser, Bremsbelag, Bremslicht
Gezien het feit dat als ik bv zou 3 keer na elkaar op de testknop zou drukken er steeds meer of minder lampjes branden moet dit een slecht contact of zo zijn
Het kan best zijn dat je niveau van koelvloeistof te laag is en je remmen aan vervanging toe zijn. Bremslicht moet normaal gesproken uitgaan als je op je rem drukt.
Als je koelvloeustof wel op niveau is en al je remmen goed zijn dan kan het best zijn dat de sensoren daarvan niet goed zijn. De lampjes geven normaal gesproken aan dat je dingen moet controleren. Ik ga er van uit dat dit niet zomaar kapot gaat. Het zijn eerder de onderdelen waar het lichtje voor oplicht of de sensor die na jaren trouwe dienst de geest geeft.
Is ook zo. Hoe het dan met je remlicht zit weet ik zo 1-2-3 niet meer.
Persoonlijk zou ik eerst je koelvloeistof (laten) verversen, net als de olie en de remvloeistof. Na 2 jaar stilstand kan het geen kwaad om alle vloeistoffen te verversen.