Alle onderwerpen (het vroegere Koetjes en Kalfjes)
Plaats een reactie

Re: GESTOLEN MIJN E34 535i VERDACHTE GEPAKT !!

wo 17 aug 2011, 19:45

Heel goed!

Al krijg je daar je auto niet mee terug...

Re: GESTOLEN MIJN E34 535i VERDACHTE GEPAKT !!

wo 17 aug 2011, 19:48

Goed nieuws!
Verdacht betekend nog niet schuldig dus de informatie kan niet concreet zijn nog.
Even afwachten en je weet meer.

Succes 1 september!

Re: GESTOLEN MIJN E34 535i VERDACHTE GEPAKT !!

wo 17 aug 2011, 19:48

Super!

Maar je weet dus niets van de auto? De huidige staat etc?

Re: GESTOLEN MIJN E34 535i VERDACHTE GEPAKT !!

wo 17 aug 2011, 19:59

ik ben de 31e terug van een langweekendje op stap naar praag wim.....
ik ga wel mee de 1e.......
hoop voor je da ze m kleinmaken daar :devilish:

Re: GESTOLEN MIJN E34 535i VERDACHTE GEPAKT !!

wo 17 aug 2011, 21:13

Vind het een fijn bericht dat er iemand als verdachte is opgepakt.Ik hoop dat je de auto terugkrijgt. Vaak doet de verdachte geen afstand van de spullen en staat alles maanden of jaren in opslag of zo. Zal wel weer op een taakstrafje en uithuilen bij de sociaal werker uitdraaien denk ik.

Re: GESTOLEN MIJN E34 535i VERDACHTE GEPAKT !!

do 18 aug 2011, 11:44

Ik kreeg al een SMS van Wim, hierover. Echt goed nieuws ! Tegenwoordig word schade-afhandeling via het CJIB gedaan, en die hebben veel succes, dus wie weet...

Re: GESTOLEN MIJN E34 535i VERDACHTE GEPAKT !!

do 18 aug 2011, 14:56

Das ook gelijk het enige voordeel van het CJIB ,maar ze mogen ook wel wat doen voor de extra administratie kosten per bon die ze incasseren/verdienen :mrgreen:


Of ze doen nu eindelijk iets nuttigs ;)

Re: GESTOLEN E34 535i VERDACHTE GEPAKT !! UPDATE !!

wo 24 aug 2011, 14:35

Vandaag is mijn vrouw gebeld door 'slachtofferhulp' . Deze keer met meer info !!

- De verdachte is gepakt tijdens een controle en is 'onder zijn billen vandaan gehaald'
- auto staat op het politieterrein.
- schade is onbekend, maar indien sprake van, kan ik deze claimen !! (deur en contactslot zullen wel kapot zijn)
- Verdachte heeft nog geen afstand gedaan van de auto, maar is een formaliteit. Moet alleen papieren laten zien en wordt dan aan mij toegewezen.

BEN WEER HELEMAAL BLIJ !! ( voorlopig dan :D )

Re: GESTOLEN E34 535i VERDACHTE GEPAKT !! UPDATE !!

wo 24 aug 2011, 14:36

Top!

Re: GESTOLEN E34 535i VERDACHTE GEPAKT !! UPDATE !!

wo 24 aug 2011, 14:59

Super nieuws!

Re: GESTOLEN E34 535i VERDACHTE GEPAKT !! UPDATE !!

wo 24 aug 2011, 16:03

waarschijnlijk is het kapot zijn van een deur niet leuk, maar een nieuwe deur of een deur repareren is heel wat makkelijker dan het bij elkaar zoeken van zo'n auto.

Laat even weten wat er over is van je auto.

Ik hou van verhalen met een happy end! -snif-
:biggrin: :biggrin: :biggrin:

Re: GESTOLEN E34 535i VERDACHTE GEPAKT !! UPDATE !!

wo 24 aug 2011, 16:22

Zo dan lekker terug die wagen. Ik hoop dat ze m niet totaal hebben afgeragd. :crybaby:

Re: GESTOLEN E34 535i VERDACHTE GEPAKT !! UPDATE !!

wo 24 aug 2011, 17:26

:clap: :clap: :clap:

Re: GESTOLEN E34 535i VERDACHTE GEPAKT !! UPDATE !!

wo 24 aug 2011, 17:26

Mooi!!! 8-)

Re: GESTOLEN E34 535i VERDACHTE GEPAKT !! UPDATE !!

wo 24 aug 2011, 17:28

Dadelijk blijkt dat de koppakking ook al gemaakt is :?

Re: GESTOLEN E34 535i VERDACHTE GEPAKT !! UPDATE !!

wo 24 aug 2011, 18:34

Haha, dat zou een stunt zijn !

Re: GESTOLEN E34 535i VERDACHTE GEPAKT !! UPDATE !!

wo 24 aug 2011, 18:44

Helemaal goed om te horen dit Wim.
Geweldig nieuws!

Re: GESTOLEN E34 535i VERDACHTE GEPAKT !! UPDATE !!

wo 24 aug 2011, 19:39

PayDay schreef:Dadelijk blijkt dat de koppakking ook al gemaakt is :?


Ik denk dat ik die ga claimen...."Hij heeft mn motor verrot gereden" :D :twisted:

Re: GESTOLEN E34 535i VERDACHTE GEPAKT !! UPDATE !!

wo 24 aug 2011, 19:47

Inderdaad claimen Wim. Wie zegt dat je onderblok nu nog goed is?
Had ie maar van je auto moeten afblijven.

Re: GESTOLEN E34 535i VERDACHTE GEPAKT !! UPDATE !!

wo 24 aug 2011, 20:58

mooi naar een bmw garage brengen.....en alles laten maken wim......
ik en andere weten in wat voor staat de auto was.....dus da komt goed ;)

Re: GESTOLEN E34 535i VERDACHTE GEPAKT !! UPDATE !!

do 25 aug 2011, 00:04

Hoi Wim, Cees,

Da's goed nieuws voor Wim, maar uhh.. Cees was toch ook kapot van deze ontvreemding. Krijg jij ook slachtofferhulp Cees? Jij mag toch ook wel gecompenseerd worden voor het leed wat je hebt geleden !!

Wens jullie allebei veel succes. Groeten, Pieter

Re: GESTOLEN E34 535i VERDACHTE GEPAKT !! UPDATE !!

do 25 aug 2011, 11:48

Dank je Pieter.

Ik krijg geen slachtofferhulp omdat ik officie

Re: GESTOLEN E34 535i VERDACHTE GEPAKT !! UPDATE !!

do 25 aug 2011, 13:18

hey cees, hoe gaat het?
hey wim,hoe gaat het nu?
goed nieuws dat jou e34 weer gevonden is!!!

eerst ging er een deur dicht ,,,,, en nu staat er een raam open ]]
deze metafoor is misschien een aanzet tot bijleggen,
samen...

greetz esther 8-)

Re: GESTOLEN E34 535i VERDACHTE GEPAKT !! UPDATE !!

do 25 aug 2011, 17:19

Geweldig dat dit zo goed afgelopen is :D Geluk dat ie nog in NL was,en niet over de grens verdwenen is.Duidelijk dat er niemand iets te verwijten valt,blij voor iedereen dat dit hoofdstuk afgesloten kan worden.

Re: GESTOLEN E34 535i VERDACHTE GEPAKT !! UPDATE !!

do 01 sep 2011, 20:30

Vandaag rechtszaak in Amsterdam gehad tegen verdachte ( nu veroordeelde). Probeer de 2 uur zitting in een notedop samen te vatten..

Eerst het goede nieuws; ik krijg mijn 535i terug! Maarre.......Ik moet eerst nog eventuele schade bekijken en zal dan een claim kunnen indienen. Veroordeelde kan nog binnen 2 weken in hoger beroep gaan, wat ie wss gaat doen met als gevolg dat de auto nog min. 2 weken bij de domeinen blijft. (kan hem dus wel bekijken).

Nu het verhaal........

Verdachte, uit de omgeving van plaats van delict (Nederhorst ten Berg) is aangeklaagd voor 4 zaken :

- diefstal/heling van BMW
- heling van kentekenplaten ( reed met gestolen duitse kentekenplaten !)
- diefstal van benzine uit pleziervaartuigen
- Zware mishandeling van een vrouw ( nadat ie betrapt was door haar bij 1 van zijn rooftochten)

De verdachte is een loser/ zwerver. Een verlopen kop en imo psychisch gestoord. Een strafblad van hier tot tokyo.
Zijn hele ( lange !) verhaal rammelde aan alle kanten. Het was in tegenspraak met zijn eerdere verklaringen, politierapporten en getuigenverklaringen.
Hij beweerde o.a. dat de auto van een (fictieve) vriend was en hij de bmw niet gejat had. Meerdere getuigen hebben hem op meerdere data met de auto gezien (voordat ie aangehouden is). Zo waren er nog veel zaken die niet klopten.

Helaas kon diefstal niet bewezen worden, maar wel heling van auto en de andere zaken ook. Hij kreeg conform de eis van de officier van justitie 5 maanden voor de eerste 3 zaken en 7 maanden voor de laatste zaak + smartegeld aan deze vrouw. Na 2 maanden voorarrest, blijven er nog 10 maanden te gaan.

Buiten kijf staat, dat de auto weer naar mij teruggaat. Echter hij wil in hoger beroep, vertelde de advocaat mij NA de zitting. Alhoewel ze het hem afraadt, zou het voor mij gunstig kunnen uitpakken....! De zaak komt dan voor bij het hof, die bijna zeker hetzelfde oordeel velt en dan wordt een financieele claim gegarandeerd door de overheid !! ( nieuwe wet !). Gaat hij NIET in hoger beroep, dan moet ik een civiel rechtelijke procedure aanspannen tegen hem, wat tot niets zal leiden. Van een kale kip kan je nl niet plukken. Dussssss....hopen dat ie in hoger beroep gaat. Vandaar dat ik de auto nog niet kan meenemen.

Ik ben benieuwd hoe de auto eruit ziet. Wss heeft ie er ook in geleefd :o ! Volgens politierapport geen sprake van braakschade. Hij had 2 aparte sleuteltjes bij zich, 1 om deur te openen en ander om te starten ( Ik heb er maar 1 )
Ik heb me beklaagd bij de rechter dat ik zo lang in het ongewisse ben gehouden....Ze weten niet eens bij welke domeinen de BMW staat !! Ik kreeg na afloop een briefje van de officier met het tel. nr van het parket. Die moest ik maar bellen voor een zicht afspraak :dizzy: Hoe gek kan het zijn..

Ondanks deze trieste gebeurtenis toch een leerzame ervaring. Wat me nog het meest verbaasd is het vele geld wat het de gemeenschap kost om zo'n gek te veroordelen en van de straat te houden.....
Plaats een reactie