Alle onderwerpen en vragen over de technische werking van interieuronderdelen (b.v. kachel, deurvergrendeling etc)
Plaats een reactie

cockpit glas verwijderen...

za 11 mei 2013, 16:10

hoe kan ik t cockpit glas verwijderen?
eerst stuur eraf,2 schroefjes boven los..dan cockpit eruit denk ik,en dan?
grz graad

Re: cockpit glas verwijderen...

za 11 mei 2013, 16:25

Dan zie je het vanzelf! Weet zo niet hoe maar toen ik het zag was het heel simpel!

Re: cockpit glas verwijderen...

za 11 mei 2013, 16:32

okey,zalk t maandag is proberen...

Re: cockpit glas verwijderen...

za 11 mei 2013, 19:46

Ik zou het stuur in de onderstand zetten, idd het stuur eraf. Iets van een zacht doek over de stuurkolom leggen ivm beschadigingen.

"3" zwarte schroefjes losschroeven aan de bovenkant, dan kun je de cockpit naar je toe trekken en kantelen.

Aan de achterzijde zitten meerdere stekkers, met een platte schroevendraaier kun je zwarte clip in het midden omhoog wippen, dan komt de stekker los.

het "glas" van de cockpit zit vast aan de behuizing, is ongetwijfeld te verwijderen alleen dit is niet zo bedoeld door bmw!
De tellers met printplaat kun je wel verwijderen van de behuizing door aan de achterkant de schroefjes los de maken en voorzichtig! het geheel van elkaar te nemen

Re: cockpit glas verwijderen...

zo 12 mei 2013, 08:04

Okey,thanks ! Dr komen alpina stickers op...dus daarom de vraag!

Re: cockpit glas verwijderen...

zo 12 mei 2013, 11:57

geen fotos meer

viewtopic.php?f=5&t=255&start=0

Re: cockpit glas verwijderen...

ma 13 mei 2013, 10:56

tis GVD nie gelukt.....heel mn glas stuk nu... :crybaby:
dus op zoek na een mooie omhulsel...incl glas zonder krassen,....2 eigenlijk,want van mn highline is t glas ook niet de mooiste :oops:

Re: cockpit glas verwijderen...

ma 13 mei 2013, 15:16

is nog nieuw te krijgen
http://de.bmwfans.info/parts/catalog/E2 ... omponents/

Re: cockpit glas verwijderen...

ma 13 mei 2013, 15:29

klopt,had ik al na gekeken vanmorgen..
maar voor een werkloze helmonder is da toch te duur :oops:
ite heeft er voor me..cees ook...en paul mischien ook..dus ff afwachten...op paul vanaaf..
heb wel mn naaltjes geschilderd,in fluroserend oranje,en alpina embleempjes erop..

Re: cockpit glas verwijderen...

ma 13 mei 2013, 15:52

jonguh jonguh....da moette ook niet doen met die dikke vingers van jou ! :dizzy:

Re: cockpit glas verwijderen...

ma 13 mei 2013, 15:54

@maar voor een werkloze helmonder is da toch te duur

:?: :?: :shock: verfboer over de kop ?

Re: cockpit glas verwijderen...

ma 13 mei 2013, 20:08

misschien een domme vraag maar hoe krijg je het plastic stuk?

Re: cockpit glas verwijderen...

ma 13 mei 2013, 20:29

Aan Graad geven en vragen of hij het achterste gedeelte los wil halen zonder de 8 schroefjes eerst los te draaien aan de achterzijde :roll:

Re: cockpit glas verwijderen...

ma 13 mei 2013, 21:56

Nope..had alles los..en ik wilde t plastick glas eraf halen,zit gelijmd, en lukte perfect,maar op 1 hoekje nie,toen een barstje erin,dan word graadmans boos, dan is t kapot!

Re: cockpit glas verwijderen...

di 14 mei 2013, 09:40

Maar om die stickertjes op die tellerplaten te plakken, hoef je dat glas toch niet eraf te halen? Je kunt die print en die tellers er toch gewoon uithalen via de achterkant?

Re: cockpit glas verwijderen...

di 14 mei 2013, 10:13

ja dat dacht ik ook.... :lipssealed:

Re: cockpit glas verwijderen...

di 14 mei 2013, 11:39

undifined1 schreef:Maar om die stickertjes op die tellerplaten te plakken, hoef je dat glas toch niet eraf te halen? Je kunt die print en die tellers er toch gewoon uithalen via de achterkant?


ik wilde t tussen de checkcontrol lampje en olieservice enz plakken,op da balkje,dus nie op de tellers...maar nu zit die er weer in,op de tellers nu....
moet nog 1 bak hebben,voor mn turbo...
moet zeggen,dr zat een zwarte in mn alpina b10,nu een bruinachtige(de kleur van de tellerbak) uit de 732i...en staat veel mooier bij mijn b10 met t bruine buffel interieur enzo.. :Peace:

Re: cockpit glas verwijderen...

di 14 mei 2013, 18:48

Ieder nadeel heb zn voordeel?

Re: cockpit glas verwijderen...

di 14 mei 2013, 18:51

jep....da klopt...en heb in 1 dag 4 tellers opengehad, dus weet da nu ook weer...735.745 728 en 732...
enne....alle anders :mrgreen:
Plaats een reactie